Gizlilik Politikası

Gizlilik
Sitemize üye olduğunuz zamanda paylaştığınız tüm e-posta, adres, telefon vb. tüm özel bilgileriniz korunmaktadır ve samsundekoratiftas.com güvencesinde bulunur.
Verilen tüm özel bilgiler şifreli bir şekilde korunmaktadır. Yine alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartının detayları sadece siz ve banka arasında gerçekleşmektedir, bizler dahil olmak üzere kimse bilgilerinizi görmemektedir.
Alışveriş ekranından da https:// ile başlayan adres çubuğu "s" harfi ile securety system yani güvenli sayfada olduğunuzu göstermektedir.
samsundekoratiftas.com kişisel bilgilerinizi korumak ve sizi zararlı yazılımlardan uzak tutmak için sistemini sürekli olarak güncellemekte ve koruma önlemlerini almaktadır. Profesyonel yazılım ekiplerimiz daima her konuda sizler için çalışmaktadır. Bazı sipariş durumlarında bankanız kanalıyla sözlü olarak siparişinizin onaylanması istenebilir.
Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden size ulaşacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Kişisel bilgilerinizi güncel tutarak bu tarz durumlarda onayınızı hemen verebilirsiniz.

SSL
samsundekoratiftas.com 128 bitlik güvenlik sertifikasına sahiptir.
Comodo/ Positive SSL şirketi tarafından dünyaca ünlü olan bu güvenlik hizmeti SSL network üzerindeki bilgi akışı esnasında güvenlik ve gizliliğin muhafazası amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun sunulmasıyla neredeyse tüm İnternet tarayıcı (Microsoft Explorer, Google Crome, Firefox, Safari vb) servislerinin desteklediği bir standart olarak yerini bulmuş ve çok geliştirilmiş uygulama alanlarında kullanılmaya başlanmıştır.

SSL, gönderilen verinin sadece ve kesinlikle istenilen adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenen bilgi, sadece doğru alıcı tarafından okunabilir. Çift taraflı doğrulama ile işlemin ve bilginin bütünlüğü ve en önemlisi gizliliği korunmaktadır.
Anahtar uzunluğu veri akışında kullanılan şifrelemelerinin gücünü belirlemekte önemli yer tutar. SSL güvenlik sistemi günümüzde tam ve kesin bir koruma sağlayan sistem olarak kabul görmüştür.

Sanal dünyada alışveriş hizmeti veren samsundekoratiftas.com, SSL gibi güvenlik standartlarını kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için kullanmaktadırlar.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ssl güvenlik sertifikası ile kredi kartı ve özel bilgileriniz kesinlikle bizlerin veritabanında dahil tutulmamakta, şifreli olarak görüntülenmektedir. 

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.