BuradasınızDuvar Panel

Dekoratif Duvar Panel

Samsunda Dekoratif Duvar Panelleri Modelleri ; Dekoratif duvar panel modelleri kafeterya duvarları, lokanta duvarları, otel duvarları, hastane duvarları, okul duvarları, bahçe duvarları, şömine, tv ünitesi arkası, dış cephe duvar paneli kaplama gibi her türlü mekanlarda kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Dekoratif duvar panel modelleri renkleri solma yapmaz, ömür boyu garantilidir. Dekoratif duvar panelleri fiberglas malzemeden üretilmektedir. Bir Panelin boyutu ortalama 4.5m2 dir. Monte edilmesi oldukça kolaydır. Vidalama sistemi ile monte edilebilir. Daha sonradan demonte edilmesi de oldukça kolaydır. İç mekanlarda ve dış cephelerde dekoratif duvar panel modelleri rahatlıkla kullanılabilir. 

Aşağıdaki tüm dekoratif duvar panel modellerinin farklı renkleri mevcuttur. Resim üzerlerine tıklayarak; diğer tüm renkleri görebilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın

Samsun Taş Kaplama İletişim0544 472 35 55

Samsun Dekoratif Taş Firmaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Samsun Dekoratif Taş Firma AdresiKartal / İstanbul

Ziyaretçi

10 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi